Rezerwacja telefoniczna:

POLSKA: +48 515 144 260 | +48 500 257 369 | +48 (81) 50-30-713 NIEMCY: 0 15788266250


Trasa busy - Kielce - Niemcy

Firma Bromar pojawiła się w branży transportowej w 1991 roku. Od tego czasu zdołaliśmy ugruntować swoją pozycję, zdobyć renomę i zyskać zaufanie klientów. Nigdy nie zawodzimy naszych pasażerów. Z tego powodu cieszymy się nieposzlakowaną opinią, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki naszej niezawodności zyskaliśmy pozycję lidera. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Ciągle inwestujemy w jak najlepsze wyposażenie naszej floty pojazdów. Oferujemy pełen komfort: rozkładane, wygodne fotele, klimatyzację latem, dodatkowe ogrzewanie zimą. Wnętrza naszych busów są estetyczne, zadbane i czyste.

Staramy się, by każdy wysiadał z naszych busów zadowolony. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. O pozycji firmy Bromar najlepiej świadczy fakt, że większość klientów korzystających z naszych usług to osoby z polecenia kogoś, kto już wcześniej miał okazję jechać z nami. Cieszymy się i dziękujemy, że pasażerowie doceniają naszą pracę i darzą nas nieustającym zaufaniem.

Jesteśmy firmą działającą od niemal 25 lat na rynku transportu międzynarodowego. Specjalizujemy się w przewozie osób na trasie Polska – Niemcy. Nasze doświadczenie, bezawaryjne, nowoczesne samochody oraz profesjonalna kadra kierowców to zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa w podróży. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację, posiadają komfortowe fotele, są przestronne i dostosowane do potrzeb pasażerów. Ponadto systematycznie przechodzą wymagane przeglądy techniczne.

Jako doświadczona firma posiadamy aktualną licencję oraz certyfikat kompetencji zawodowych, a nasi kierowcy regularnie przechodzą niezbędne badania okresowe oraz testy uprawniające do przewozu osób i mienia. Staramy się, by naszą zaletą były nie tylko najlepsze kompetencje, ale również wysoki poziom obsługi podróżnych. Dlatego kierowcy firmy Bromar są zawsze do Państwa dyspozycji – chętnie służą pomocą, cechuje ich wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do klienta. Jeżdżą ustalonymi trasami, co zapobiega nagłym, nieprzewidzianym sytuacjom oraz pozwala szybko, ale bezpieczne dotrzeć do celu.

Dbając o najwyższą jakość usług, oferujemy rezerwację przez telefon, transport door to door (zabieramy pasażerów z wyznaczonego przez nich miejsca i dowozimy pod wskazany adres) oraz ubezpieczenie w cenie przejazdu. U nas nie płacicie nic za bagaż, nadbagaż, ani za przesunięcie terminu podróży.

Nieustannie staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, rozumiemy indywidualne potrzeby. Pragniemy zagwarantować jak najlepsze warunki przewozu – nie narażamy naszych podróżnych na kłopotliwe przesiadki, problematyczne sytuacje przed czy w trakcie przejazdu. Z nami pewnie dotrzesz na miejsce, a jedyne o czym musisz pomyśleć, to zarezerwowanie miejsca.

W firmie Bromar na pierwszym miejscu stawiamy terminowość, w związku z czym odjeżdżamy punktualnie o wyznaczonej godzinie, o umówionej porze docieramy też na określone miejsce. Jesteśmy pewni i rzetelni. Z Polski wyjeżdżamy w środy i soboty, z Niemiec – w czwartki i niedziele. Nasze busy jeżdżą na trasach: Lublin – Niemcy, Radom – Niemcy, Łódź – Niemcy, Kielce – Niemcy, Kraków – Niemcy, Częstochowa – Niemcy, Opole – Niemcy, Piotrków Trybunalski – Niemcy, Wrocław – Niemcy (szczegółowy wykaz miast w Polsce i Niemczech poniżej/powyżej/w zakładce „Trasy”. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb, a naszych pasażerów zabieramy też ze wszystkich innych miejscowości w promieniu 30 km od wyszczególnionych miast (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej).