Rezerwacja telefoniczna:

POLSKA: +48 515 144 260 | +48 500 257 369 | +48 (81) 50-30-713 NIEMCY: 0 15788266250


Trasa busy - Piotrków Trybunalski - Niemcy

Chcesz szybko i bezpiecznie dotrzeć do Drezna, Frankfurtu, Mannheim? Odwiedzić rodzinę, znajomych? Zwiedzić Niemcy, poznać inną kulturę? Potrzebujesz przewieźć bagaż, a może chcesz przekazać komuś przesyłkę? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy niezawodną firmą z kilkudziesięcioletnim stażem świadczącą usługi transportowe. Jak mało kto na polskim rynku potrafimy zadbać o doskonałe warunki podróży i komfort naszych pasażerów. Nasze auta wyposażone są w systemu GPS, sprzęt audiowizualny, rozkładane fotele. Zawsze dbamy by wnętrza były czyste i schludne, a czas podróży upływał Państwu w przyjemnej atmosferze. Przed każdą trasą sprawdzamy sprawność naszych busów, dokładnie planujemy trasę przejazdu. Pragniemy zagwarantować maksimum bezpieczeństwa w konkurencyjnych cenach. Troszczymy się o jak najdogodniejsze sposoby transportu, z tego powodu zabieramy naszych pasażerów z dogodnej ustalonej wcześniej lokalizacji w Polsce i dowozimy wprost pod wskazany adres w Niemczech. Z nami nie musisz martwić się brakiem znajomości języka czy topografii nowego miejsca. Kierowcy w firmie Bromar znają język niemiecki, a poza tym zawiozą Państwa tam, gdzie zechcecie.

Busy Piotrków Trybunalski Niemcy – Bromar – +48 515 144 260

Jesteśmy firmą funkcjonującą od niemal ćwierć wieku na rynku przewozów międzynarodowych. Naszą domeną jest transport osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Wieloletnie doświadczenie, niezawodne, nowoczesne busy oraz wyspecjalizowana kadra kierowców to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa w podróży. Wszystkie nasze auta są klimatyzowane, mają wygodne fotele, sporą przestrzeń do wykorzystania dla podróżnych. Ponadto regularnie przechodzą niezbędne testy techniczne.
Jako profesjonalna firma dysponujemy aktualną licencją oraz certyfikatem kompetencji zawodowych, zaś nasza kadra systematycznie przechodzi wymagane badania okresowe oraz szkolenia uprawniające ją do przewozu osób i mienia. Staramy się, by naszą domeną były nie tylko najlepsze kompetencje, ale także doskonały serwis. Dlatego kierowcy firmy Bromar chętnie służą pomocą – są zawsze do Państwa dyspozycji – kulturalni, uśmiechnięci i mili. Jeździmy sprawdzonymi trasami, dzięki czemu unikamy nieprzewidzianych sytuacji oraz gwarantujemy szybkie, ale bezpieczne i niezawodne dotarcie do celu.

W trosce o jak najlepszy standard usług oferujemy rezerwację telefoniczną, transport w systemie od drzwi do drzwi (tzw. door to door – zabieramy pasażerów z wyznaczonego przez nich miejsca i dowozimy pod wskazany adres) oraz darmowe ubezpieczenie. Dodatkowo nie pobieramy żadnych opłat za bagaż, nadbagaż, ani za zmianę terminu podróży.
Dokładamy wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, rozumiemy poszczególne potrzeby. Pragniemy zapewnić wyjątkowo komfortowe warunki transportu – nie narażamy naszych podróżnych na męczące przesiadki, stresujące sytuacje przed czy w trakcie przejazdu. Z nami pewnie dotrzesz do celu. Pamiętać musisz tylko o rezerwacji miejsca.

W firmie Bromar doceniamy punktualność, dlatego odjeżdżamy zawsze o ustalonej godzinie, o umówionej porze docieramy też na wyznaczone miejsce. Jesteśmy godni zaufania i odpowiedzialni. Z Polski wyruszamy w środy i soboty, z Niemiec – w czwartki i niedziele. Nasze busy kursują między innymi na trasach: Lublin – Niemcy, Radom – Niemcy, Łódź – Niemcy, Kielce – Niemcy, Kraków – Niemcy, Częstochowa – Niemcy, Opole – Niemcy, Piotrków Trybunalski – Niemcy, Wrocław – Niemcy (szczegółowy wykaz miast w Polsce i Niemczech poniżej/powyżej/w zakładce „Trasy”. Naprawdę dbamy o Państwa potrzeby, dlatego pasażerów zabieramy też z innych miejscowości – w promieniu 30 km od wyszczególnionych miast (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej).