Busy na trasie Radom Niemcy

Rezerwacja telefoniczna:

POLSKA: +48 515 144 260 | +48 500 257 369 | +48 (81) 50-30-713 NIEMCY: 0 15788266250


Trasa busy - Radom - Niemcy

Czy wiesz jak najpewniej i w najmniej kłopotliwy sposób dotrzeć z Radomia do Niemiec? Szukasz sprawdzonych rozwiązań, niezawodnych metod? Zapoznaj się z naszą ofertą. Od lat przewozimy pasażerów na trasie między Polską a Niemcami. Obejmujemy swoim zasięgiem kilka województw i krajów związkowych, trafiamy do dziesiątek miast i miasteczek, zapewniamy transport setkom osób rocznie. Jeśli chcesz dołączyć do grupy zadowolonych klientów, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo, komfort oraz pewny i szybki dojazd. Z firmą Bromar podróż będzie prawdziwą przyjemnością, bez stresu, bez komplikacji, bez problemów. Dysponujemy świetnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą doświadczonych kierowców, którzy znają język niemiecki i doskonale orientują się w topografii różnych, zarówno polskich, jak i niemieckich miast. Nasze auta są zawsze sprawne technicznie, zadbane, estetyczne i czyste w środku. Przed każdą trasą dokładnie sprawdzamy ich stan. Jesteśmy niezawodni. Z firmą Bromar macie Państwo pewność, że dotrzecie na miejsce bezpiecznie i w komfortowych warunkach. busy Radom Niemcy

Jesteśmy firmą działającą od przeszło 20 lat w sektorze przewozów międzynarodowych. Nasza specjalizacja to transport osób na trasie Polska – Niemcy – Polska. Nasze doświadczenie, zawsze w pełni sprawne, nowoczesne samochody oraz kompetentna kadra kierowców są gwarancją wygody i bezpieczeństwa w podróży. Wszystkie auta firmy Bromar są klimatyzowane, posiadają komfortowe fotele oraz wolną przestrzeń do wykorzystania dla pasażerów. Poza tym cyklicznie przechodzą przeglądy techniczne.

Jako specjalistyczna firma dysponujemy aktualną licencją oraz certyfikatem kompetencji zawodowych, zaś nasi pracownicy systematycznie przechodzą wymagane badania okresowe oraz testy pozwalające na przewóz osób i mienia. Zabiegamy o to, by naszym znakiem rozpoznawczym były nie tylko najlepsze kompetencje, ale również wysoka jakość obsługi pasażerów. Z tego powodu kierowcy firmy Bromar są zawsze otwarci na Państwa sugestie – chętnie służą pomocą, cechuje ich taktowne, uprzejme zachowanie oraz życzliwy stosunek wobec klienta. Jeżdżą sprawdzonymi trasami, unikając tym samym nieprzewidzianych sytuacji. W ten sposób zapewniają szybki, ale bezpieczny dojazd do Niemiec/Polski. Zabiegając o najwyższy poziom usług oferujemy rezerwację telefoniczną, transport w schemacie door to door (zabieramy pasażerów z ustalonego wcześniej przez nich miejsca i dowozimy pod wyznaczony adres) oraz nieodpłatne ubezpieczenie. W naszej firmie nie płaci się ani złotówki za bagaż, nadbagaż, ani za zmianę terminu podróży.

Robimy wszystko, by spełnić oczekiwania naszych pasażerów. Każdego staramy się traktować wyjątkowo, rozumiemy indywidualne potrzeby. Pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki przewozu – nie narażamy naszych pasażerów na wyczerpujące przesiadki, niezręczne sytuacje, przed czy w trakcie przejazdu. Z nami pewnie dotrzesz do Niemiec/Polski, a pamiętać musisz tylko o rezerwacji miejsca.

W firmie Bromar cenimy sobie dokładność, dlatego odjeżdżamy punktualnie o ustalonej godzinie, terminowo docieramy również na wyznaczone miejsce. Jesteśmy godni zaufania, uczciwi i solidni. Z Polski wyjeżdżamy w środy i soboty, z Niemiec – w czwartki i niedziele. Nasze busy przemieszczają się między innymi na trasach: Lublin – Niemcy, Radom – Niemcy, Łódź – Niemcy, Kielce – Niemcy, Kraków – Niemcy, Częstochowa – Niemcy, Opole – Niemcy, Piotrków Trybunalski – Niemcy, Wrocław – Niemcy (szczegółowy wykaz miast w Polsce i Niemczech poniżej/powyżej/w zakładce „Trasy”. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pasażerów, dlategomożemy zabrać Państwa z każdej innej miejscowości w promieniu 30 km od wyszczególnionych miast (po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej).